Služby

Prodáme Váš dům

Zajistíme prodej či pronájem Vašeho bytu, rodinného domu, chaty, chalupy, komerčního objektu, garáže nebo pozemku. Svěřte veškeré starosti s prodejem nám, a my se pokusíme Vaší nemovitost prodat co nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu. S prodejem nemovitostí máme bohaté zkušenosti a dokážeme tak zdárně eliminovat případná rizika a problémy, spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti.

Oblast našeho působení je zaměřena především na reality v Jihočeském kraji.

Odhady nemovitostí

Chystáte se prodat či koupit dům nebo nějakou jinou nemovitost? Potřebujete znát tržní hodnotu nemovitosti pro účely dědického řízení, rozvodového řízení nebo jiného soudního řízení? Obraťte se na naši kancelář a my Vám s tím rádi pomůžeme. Jsme ve svém oboru opravdoví profesionálové a v oblasti realit se perfektně vyznáme. Znalecký posudek vypracujeme na základě posouzení stáří, stavu a lokality.

Finanční služby

Máte vybranou nemovitost a ke splnění snu už Vám chybí jen zajistit finance? I o to se postaráme a s financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Zprostředkujeme pro Vás hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření nebo spotřebitelský úvěr. Záleží jen na Vás, pro co se rozhodnete a co bude pro Vás nejzajímavější. Pomůžeme s výběrem vhodného pojištění.

Právní servis

Orientovat se ve všech právních předpisech a smlouvách je opravdu náročné, ale nemáte se čeho obávat. I s tímto Vám pomůže naše realitní kancelář a zajistí kompletní právní servis. Rádi Vám se vším poradíme, vypracujeme a připravíme potřebné podklady, smlouvy a předávací protokoly a vyřídíme za Vás vše potřebné na úřadech.